V nedeljo 6.5 ob 10 uri  je bila odigrana tekma  6. kroga H – skupine selekcije mlajših dečkov A med RK Arcont Radgona in RK Drava.
V prvem polčasu so igralci Drave z dobro obrambo in učinkovitostjo v napadu skozi celotno tekmo vodili z 2-3 zadetki in odšli na odmor z rezultatom 7:10. V začetku drugega polčasa so domači igralci izkoristili 2 izključitvi na gostujoči strani in hitro izenačili in nato tudi povedli. Slaba realizacija v napadu v drugem polčasu in igranje 10 minut brez igralca (5 izključitev Drave) so domačini s pridom izkoristili in z nekaj hitrimi zadetki prišli do vodstva 3-4 zadetkov  in to prednost povečevali do konca srečanja. Rezultat srečanja je bil 23:16.
Igralci: M. Berghaus, N. Voda, P. Sitar, N. Orovič, J. Kuzma, J. Val-Mogu 5, M. Šeruga 2, J. Peklar, J. Vidovič 6, T. Šikman 1, N. Racić 2, Ž. Pulko
Trener: Rok Fridrih