V soboto je bila odigrana tekma med RK Drava Ptuj in RK Gorenje v selekciji starejših dečkov B. V uvodnih minutah sta bili ekipi izenačeni, nato pa je gostujoča ekipa prišla do nekaj lahkih zadetkov in povedla za 4 gole prednosti. Z dobro igro v napadu in v obrambi so Dravaši uspeli držati priključek in prvi polčas se je končal v prid gostov (10:14). V začetku drugega polčasa so Velenjčani naredili delni izid 5:0, kljub dobrim obrambam vratarjev in dobri obrambi je bila realizacija strelov domačih igralcev v napadu slabša kot v prvem polčasu. Rezultat srečanja (18:31).

Trener: Rok Fridrih
Pomočnik trenerja: Sašo Petek

Igralci: Patrik Sitar, Matic Berghaus, Matija Šeruga 3, Jure Vidovič 2, Boris Potočnik 4, Tadej Srečkovič 4, Jakob Val Mogu 3, Jure Peklar, Niko Racić 1, Žiga Pulko, Timotej Šikman 1, Jan Kuzma, Niko Orov